iPad apple i ri me sim card 4G cmimi 350 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53342 | Postuar në: 14.02.2017, 13:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Ekrani: 10" inch

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Tableta

Lloji i njoftimit: Shitet


Apple iPad i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, me karikuesin dhe aksesoret e vet origjinale, iPad wi-fi 4G me micor sim card, 16Gb ngjyra e zeze, Designed by Apple in California, cmimi 350 eur i diskutuar. cel 0699781717

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Fatjon