Aparate foto dixhitale te rinj nga 70 eur copa i diskutuar

Numri i njoftimit: 53352 | Postuar në: 15.02.2017, 09:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Rezolucioni: Të tjera

Marka: Nikon

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti, marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur, marka sony me cmim 120 eur, te sjella nga USA, modele origjinale dhe me garanci, cmim i diskutuar. Cel 0699781736

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Idlir