Playstation3

Numri i njoftimit: 53367 | Postuar në: 15.02.2017, 16:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Playstation 3 12 lojra 3 leva njera esht e re ,kamer

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Eri