Kerkojme grua per pashtrimi

Numri i njoftimit: 53397 | Postuar në: 16.02.2017, 23:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkojme nje grua pa detyrime per pashtrimi ne nje hotel ne zonen e Dhermiut.Ushqimi the fjetia falas.Per me teper kontaktoni me Znj/Leta 0695303622

 Vlorë     Himarë

Dërgo E-mail

 Leta Dhimolea