lokaal me qira

Numri i njoftimit: 53426 | Postuar në: 18.02.2017, 17:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80.000 Lekë

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Mbrapa karburantit ne Myslym shyri dhe ne rugen Besim Imami jepet me qera bar cafe "Chriss " Ne gjendje pune prej 12 vjetesh dhe me siperfaqe prej 75 m2 . pagesa 80.000 leke ne muaj

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 alfred zahari