Pompe nafte

Numri i njoftimit: 53448 | Postuar në: 19.02.2017, 15:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pompe nafte dhe pompe gazi ne gjendje shume te mire. Karburanti eshte mbyllur, prandaj shesim komplet pjeset.

 Pukë     Fushë-Arrëzë

Dërgo E-mail

 Mikel