ne shitje alkool (raki) e cilesise se pare

Numri i njoftimit: 53466 | Postuar në: 20.02.2017, 11:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Birra dhe pije alkoolike

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam prodhues i alkoolit (rakise) prej 20-vitesh ne treg. Bashkepunoj me Restorante dhe Bar-e te ndryshme ne te gjithe Shqiperine.
Kapaciteti prodhues vjetor 15-20 KV
Ju ofrojme mundesine per ta testuar.
Transpoorti sigurohet nga ne.
Jeni te lutur te kontaktoni sa me shpejt ne nr e cel :+355682329533

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Avni Skendaj