Okazjon

Numri i njoftimit: 53467 | Postuar në: 20.02.2017, 11:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Punto

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 150000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet punto esht funxjonale pa difekt.siguracjoni i ka mbaruar ne dat 9 te kti muaji.taxa dhe kolaudimi i mbarojn per 2-3 muaj.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Armando