Okazion - Shiten pajisjet e nje shtepie

Numri i njoftimit: 53506 | Postuar në: 22.02.2017, 00:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Vetem per pak dite. Shiten pajisjet e nje shtepie per arsye emigrimi. Pajisjet jan krevat dopjo me dy komodina dhe pasqyr bizhuterie, krevat tek me nje komodine, divan dysh dhe tresh, tavoline mesi per sallon, minibar salloni, dollap rrobash, dollap kepucesh si dhe nje sobe kuzhine 3 muaj e perdorur te gjitha 130.000 L. Te gjitha pajisjet jan shume te mbajtura dhe shumica te reja. 0695528321

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 andi_nikolla@yahoo.com