Shitet makina Kia Rio Motori 1.3

Numri i njoftimit: 53526 | Postuar në: 15.03.2017, 19:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Kia

Modeli: Rio

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Super oferte Makina eshte në gjendje të mirë motorrike dhe xhenerike. LETRAT I ka deri në gusht të këtij viti . Motori 1.3

 Krujë     Fushë-Krujë

 Armando