shes ps3 dhe ps4 dhe 4tv 42 sony

Numri i njoftimit: 53544 | Postuar në: 24.02.2017, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 430.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


shes ps3 dhe ps4 dhe 4tv 42 sony salla eshte e paisur me 4ps3 dhe 2psk ne gjendje shum te mire ps dhe tv

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 elton