set divanesh

Numri i njoftimit: 53556 | Postuar në: 25.02.2017, 17:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet set divanesh 3+2+1+1.
divanet jane te lekure,italian dhe shiten se bashku me mbulesat

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 aida