Shitet kompresor ajri dhe pompe per shtresa

Numri i njoftimit: 53563 | Postuar në: 25.02.2017, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për ndërtim

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet kompresor ajri "rotair" kapaciteti,5000 lit/min,viti2004 ore pune1500, ne gjendje te mire, dhe pompe monofase per nivelime "bunker".

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

 Skenderi