Shes Faqe Facebook 42K 100mij Leke

Numri i njoftimit: 53577 | Postuar në: 26.02.2017, 14:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 75 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Faqe ne Facebook mbi 42K likes
Faqia ka nje super aktivitet Post Reach shkon deri ne 1 milion ne jave
Fansat jane nga bota.. Amerik, Filipine, Angli, Indi, Meksike, Itali, Australi, Gjermani
Faqes nuk i ndryshohet emri. Duhet derguar nje apel facebook per tju ndryshuar.
Faqia esht shume e mire p sponsorizime sepse aktiviteti do jet ekstrem nqs i behet !
Chipmunks Dance: https://www.facebook.com/dancechipmunks
Video me e klikuar e faqes mbi 1.7milion views https://www.facebook.com/dancechipmu...3383775342700/
Per me shume info Kontakto ne inboxin e faqes ose ne email: bboydetox@gmail.com
Cel: 068 54 40 473

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Detox >(Ndërmarrje)