Pioneer

Numri i njoftimit: 53590 | Postuar në: 07.03.2017, 12:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 760 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


2 cdplayer + 1 mixer . E sapoardhur nga jashte

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 Tata