Smart tv

Numri i njoftimit: 53591 | Postuar në: 07.03.2017, 12:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Produkt: LCD

Madhësi: 119 cm (47 inch)

Çmimi: 1.150 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i njoftimit: Shitet


Tv eshte smart HD 3D me internet skype youtube e gjithcka. Ka dhe paisje shoqeruese samsung per te shikuar filma ne 3D

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 Tata