BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Numri i njoftimit: 5424 | Postuar në: 20.11.2013, 15:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Per te gjithe ju qe keni per te shitur,ose qe doni ti hiqni nga ambjenti juaj i shtepise, orendi shtepiake te perdoreshme dhe funksionale! Na kontaktoni ne numrin 0696633584. Blejme me cemime te arsyshme dhe te negociueshme dhe paguajme kesh.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 azem