Raki rrushi SKRAPARI

Numri i njoftimit: 5427 | Postuar në: 20.11.2013, 16:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Pije

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojm raki rrushi Skrapari,me cilesi te lart e shoqeruar me flet analize,me forc 19.5 grad,i nxjer nga vreshtata mbi 35 vjet ,i gjithi nga varieteti i vloshit,e dashur ne shije.cmimi 450 litri i padiskutueshem,me shumic dhe pakic ne te gjith shqiperin,te interesuarit te dergojn
email ( ylligogo@hotmail.com )

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ylli