Shitet Peugeot 407 sw

Numri i njoftimit: 5440 | Postuar në: 21.11.2013, 12:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Peugeot

Modeli: 407

Viti: 2008

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 7.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet peugeot 407 SW,viti 2008,me dokumenta dhe siguracion te paguar,makina eshte ne gjendje shume te mire,si dhe te gjitha sherbimet te sapo kryera,eshte perdorur vetem jasht shtetit, MAKINA ESHTE FULL OPTIONS,XHAMA ELEKTRIK,SISTEM ALARMI,SENSOR PARKIMI,BAXHA ELEKTRIKE ETJ,

 Delvinë

Dërgo E-mail

 Roland