trruall ne ZONEN TURISTIKE DHE PANORAMIKE

Numri i njoftimit: 545 | Postuar në: 20.10.2012, 08:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4680

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira / Shkëmbim i mundshëm


NE ZONEN TURISTIKE DHE PANORAMIKE TE QYTETIT TE PERMETIT,TRRUALLI SHERBEN PER HOTELERI TURIZEM DHE NJE VILE E MIRE ME PISHINE,SI DHE NJE PEMETORE 5 VJECARE ME 100 RRENJ FRUTA NGA TE GJITHA LLOJET,

 Përmet

Dërgo E-mail

 PIRO