Dele greke dhe izraelite

Numri i njoftimit: 54599 | Postuar në: 27.02.2017, 16:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500.000 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 80 dele greke dhe izraelite me 100 qengja te vegjel 0695242100

 Gjirokastër     Gjirokastër

Dërgo E-mail

 Cimi