Kerkohet kamarier me eksperienc pune dhe rroga e kenaqshme.

Numri i njoftimit: 54602 | Postuar në: 27.02.2017, 17:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Të tjera

Patentë shoferi: Nuk kam

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 150 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Te jete afer ekonomikut se dhe lokali ndodhet ne zonen e ekonomikut.

 Tiranë     Qyteti Studenti

 recod