Shes paisje per dj

Numri i njoftimit: 54606 | Postuar në: 27.02.2017, 20:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes paisje per DJ
1 ampflikator
2 satelit
2 wufer

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Aurel