shitet okazion Hyundai Santa fe

Numri i njoftimit: 54635 | Postuar në: 01.03.2017, 09:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Hyundai

Modeli: Santa Fe

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje te mir jan te kryera te gjitha sherbimet

 Librazhd     Librazhd

 ervin