Shesim fustane nuserie

Numri i njoftimit: 54648 | Postuar në: 01.03.2017, 22:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim 10 fustane nuserie me cmim shumice 3000 euro te 10 Nr I tel 0665626920

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Bejaze