kerkojme staf

Numri i njoftimit: 54671 | Postuar në: 03.03.2017, 17:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: A

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 1.234 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


KERKOJM TE PUNESOJM STAFF

Behu pjese e nje stafi profesional me kushte pune fantastike‼️‼️‼️

Kerkojme vajza per pozicionin MASAZHIERE
PARUKIERE
ESTETISTE

Kerkesat:

Mosha 20-30 vjece
Te mbuloj
Te paraqitshme
Te komunikueshme
Te afta te punojne ne grup
Te zbatojne rregulloren e punes

Paga dhe kushtet shume te mira.

Te interesuarat te kontaktojne prane nr

📞📞📞
069 78 99993📞📞📞

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Erjona musaraj