Ofroj pune! Parukiere Estetiste Masazhiere

Numri i njoftimit: 54683 | Postuar në: 04.03.2017, 10:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: ShitetKerkojme vajza per pozicionin MASAZHIERE
PARUKIERE
ESTETISTE

Kerkesat:

Mosha 20-30 vjece
Te mbuloj
Te paraqitshme
Te komunikueshme
Te afta te punojne ne grup
Te zbatojne rregulloren e punes

Paga dhe kushtet shume te mira.

Te interesuarat te kontaktojne prane nr

📞📞📞
069 78 99993📞📞📞

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Erjona musaraj