Paisje fast-food

Numri i njoftimit: 54689 | Postuar në: 04.03.2017, 21:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim paisije fast-food ne gjendje mjaft te mire te perdorura per nje periudhe kohe 6 mujore.Paisjet jane te markes zanusi dhe teper cilesore.Paisjet perfshijne:fritezen e patateve,tostieren,grillen,aspiratorin,frigoriferin banak,banko.

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Roland