Tirane Oferoje vend Pune!

Numri i njoftimit: 54703 | Postuar në: 06.03.2017, 01:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 30.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: ShitetKerkojme vajza per pozicionin MASAZHIERE
PARUKIERE
ESTETISTE

Kerkesat:

Mosha 20-30 vjece
Te mbuloj
Te paraqitshme
Te komunikueshme
Te afta te punojne ne grup
Te zbatojne rregulloren e punes

Paga dhe kushtet shume te mira.

Te interesuarat te kontaktojne prane nr

📞📞📞069 78 99 99 3

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Erjona musaraj