Shtepi ne shitje tiran

Numri i njoftimit: 54731 | Postuar në: 07.03.2017, 10:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Nje shte private ne nje zon shum te mir ku ke afer te gjithave shkoll spital treg rrug uj drita .shtepija eshte 60m2 .dhe perball shtepis eshte edhe nje shtepi prej druni .qe eshte e dhen me qera. jan 2shtepi .0692475126

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Alban