shitet ekspres kafeje 3 fazor cimbali

Numri i njoftimit: 5570 | Postuar në: 26.11.2013, 12:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


eshte i perdorur dhe ka nevoje per pastrim.esht ne gjendje pune.

 Durrës

Dërgo E-mail

 arian