Kerkohet agjent marketingu me eksperience pune

Numri i njoftimit: 55761 | Postuar në: 09.03.2017, 16:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Administrim, Zyrë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Mediaweb pjese e Kryemadhi Group me qellim zgjerimin e stafit kerkon agjent marketingu ne regjionin e Tiranes
Kualifikimet/Kerkesat
-Kandidati duhet te kete perfunduar arsimin e larte.
-Te jet ambicioz dhe energjik.
-Te zoteroje gjuhe te huaja (anglisht,italisht)
-Te kete eksperience pune ne fushen e marketingut.
-Preferohen te kete leje drejtimi.
Te interesuarit te dergojne cv ne adresen info@mediaweb360.al.
Adresa: Rr.Ymer Kurti Qendra Olympia,prane postes nr 8, 1001 Tirana,Albania.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Mediaweb Kryemadhi Group