3 në 1 Stokke Xplory V4 me dimrit, kits verore & Stokke myca

Numri i njoftimit: 55807 | Postuar në: 12.03.2017, 15:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Sedilje për makinë

Lloji i njoftimit: Shitet


Unë jam Shitja 3 in 1 Stokke xplory V4 endacak baby ajo përfshin djep dhe Stokke izi shkojnë carseat besafe. i kanë ngjyra të ndryshme në magazinë, ata janë krejt të re në kutitë e tyre origjinale vjen me 36 muaj garanci nga Stokke dhe 60 ditë politikën e kthimit nga unë. I blerë nga Norvegjia kështu që ju jeni 100% e garantuar që ju blerjen origjinale. Paketa përfshin (duke përfshirë paketimin origjinal Stokke), V4 shasi, sediljeve tekstile njësi, duke përfshirë të gjitha të plastikës dhe të futur të sapolindur, të mbuluar shi, Mushkonja neto, mbështetëse këmbe, qese shopping me mbulesë shi, mushkonjë, Stokke izi Vazhdo të jetë vend i sigurt makinë, mbajtës filxhan dhe ombrellë.
Accessories Pa përfshira falas janë Stokke Winter Kit, kit verë, dhe Stokke mycarrier. Nëse jeni të interesuar në blerjen e më dërgoni numrin tuaj të telefonit për të shtuar ju në WhatsApp vetëm blerësit serioze, ju lutem.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 bestbuybabyshoponline@gmail.com