BMX

Numri i njoftimit: 55809 | Postuar në: 12.03.2017, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Biçikleta

Lloji i njoftimit: Shitet


BMX shum I mbajtur i jan ber the gjitha sherbimet. Frenat I ka pothuajse te reja. Komplet seti I frenave I eshte ber I ri dhe kolltuku eshte i rri pa asnje shqepje sado te vogel. Bicikleta ka 3 shtresa boje, ka bojen origjinale te veten te zeze ka nje shtres boje te bardhe me sprait ka dhe nje shtres perfundimtare boje te zeze e cila perdoret kryesisht ne automjete. Bicikleta eshte super rezistente dhe eshte perfekte per zonat urbane. Mund te telefononi nga e hena ne te premte pas ores 2 te drekes. Pres vetem telefonata serioze!!!

 Berat     Vërtop

Dërgo E-mail

 Ervis