Vil 2kate+papafingo

Numri i njoftimit: 55814 | Postuar në: 10.12.2017, 17:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 135

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 200m

Çmimi: 1 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vilen dykatshe me papafingo me toke 6000meter kateror me pemtari me ullinje dhe Shum lloj te tjera.shitet per arsyje shendetsore ndodhemi ne kodren e vores ish reparti ushhtarak . Toka eshte me tapi pronsije.

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 Landi