Samsung UN65JS9000 Curved 65-Inch 4K Ultra HD tv

Numri i njoftimit: 55876 | Postuar në: 17.03.2017, 09:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Produkt: LCD

Madhësi: Më i madh se 132 cm

Çmimi: 1.000 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i njoftimit: Shitet


Kjo shitje është për një Brand New Samsung UN65JS9000FXZA 65 "
Class JS9000 9-Series Lakuar 4K SUHD zgjuar TV.
Color Brilliant, Ndriçimi Outstanding
Nano Crystal Color
Panel lakuar
Lakuar me Auto Depth Enhancer
Peak Illuminator Pro
Smart TV me Octa-Core Processor
One Connect Box
Remote Control zgjuar

Kërkesat Power: 110-120 VAC, 60 Hz
Konsumi i energjisë: Typical: 98,0 W
Maksimale: 275,0 W
Koha e pritjes: 0,3 W
Energy Star përputhje: Po
Pesha: 65.7 lb / 29,80 kg Pa Qëndroni
72.5 lb / 32.89 kg me qëndrim
Paketimi Info
Paketa Pesha: 88.0 lb
Box Dimensionet (LxWxH): 62.5 x 37.0 x 8.0

Dërgo një mesazh privat tek unë për hollësi të mëtejshme.

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Shoni