Jepet me qera

Numri i njoftimit: 55893 | Postuar në: 18.03.2017, 08:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet ambient me qera per cdo lloj aktiviteti,servis,zdrukthari fabrike,buze rruges,ambienti me siperfaqe 260m2, lartesia 4 metra e 50,Adrs: paskuqan rruga demokracia 200 metra siper pallateve te reja.flm.

 Tiranë     Paskuqan

Dërgo E-mail

 Eduart