Shiten makineri per perpunimin e drurit

Numri i njoftimit: 55897 | Postuar në: 19.03.2018, 21:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten makineri per marangoze per perpunimine drurit.qe kam bere vjet makinerive. Ne total jane 3 makineri.PLANI, qe permban sharren dhe trapanin.
Kemi FREZEN si dhe GRASETIN.Makinerite jane perdorur vetem 1 muaj dhe per arye emigrimi sjane perdorur me.Jane te gjitha ne gjendje shume te mire pune.Aktualisht gjenden ne Fushe-kruje ku mbahen ne nje magazine larg lageshtires
Makinerite shiten te pandare me ndera tjetren!
Numer telefoni 0698278725

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Lorin xhelilaj