TOKE ME VLERE

Numri i njoftimit: 55930 | Postuar në: 20.03.2017, 07:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten 6 dylym toke ne rruge qendrore me vlere dhe per te ndertuar dhe per perdorim buqesie . Eshte fushe , vaditet leht . ndodhet ne fshatin perondi rruga per magjat . cmimi i diskutushem .

 Kuçovë     Perondi

Dërgo E-mail

 Ismail Gjolena