Shitet apartament 2+1 ne Durres, Rezidenca Voloti

Numri i njoftimit: 55931 | Postuar në: 18.04.2017, 10:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 115

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 115.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 2+1 me siperfaqe fizike 115 metra katrore. Apartamenti eshte i pajisur me 2 dhoma gjumi, nje ndenje-gatim,dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i vendosur ne katin e peste te objektit,ku aksesi mund te realizohet nepermjet shkalleve ose ashensorit. Vendodhja e objektit eshte ne Qender te Durresit ,tek Lulishte 1 Maji.Fasada unike e objektit eshte realizuar me materiale gjermane te certifikuara per konsumin e ulet te energjise si dhe mbrojtjen e mjedisit. Zgjidhni apartamentin e enderrave ne Kompleksin Voloti. Apartamente luksoze me cilesi dhe teknologjine me te larte ne ndertim ku materialet ekologjike garantojne mbi 50% kursim te energjise pergjithmone. Perfitoni nga ofertat dhe gamen e gjere e rifiniturave. Dhuroni familjes tuaj shtepine ideale me komoditetin dhe relaksin ne Qender te Durresit.+355694041204, 0694041230

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 aluflor2017 >(Ndërmarrje)