Shiten apartamente 1+1 ne Durres, Rajfi Tower

Numri i njoftimit: 55933 | Postuar në: 18.04.2017, 10:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 95

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 15

Çmimi: 1.050 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten apartamente 1+1 okazion. Apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe fillojne nga 95m2 e siper. Zgjidhni apartamentin e enderrave midis Qiellit dhe Detit, ne Rezidencen Rajfi Tower, me pamje 180° ne horizontin e detit Adriatik. Apartamente luksoze me cilesi dhe teknologjine me te larte ne ndertim ku materialet ekologjike garantojne mbi 50% kursim te energjise pergjithmone. Dhuroni familjes tuaj shtepine me komoditetin dhe relaksin e pushimeve te perhershme me 5 yje. Per cdo gje mos hezitoni te na kontaktoni.+355694041204, 0694041230

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 aluflor2017 >(Ndërmarrje)