''OKAZION'' SHITET SHTEPI NE SUKTH

Numri i njoftimit: 55958 | Postuar në: 21.03.2017, 16:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 19.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi ne sukth afer shkolles mesme tek shtepit perdhese eshte shtepi dykaçe kati par shitet , kati dyt ka hyrjen vec dmth nk ka lidhje me katin e par, eshte shtepi e mir me port te madhe dhe e rrethuar me avlli ka oborr perpara 140 m2

 Durrës     Sukth

Dërgo E-mail

 Landi