DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA

Numri i njoftimit: 55979 | Postuar në: 23.03.2017, 09:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre.
Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin.
Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane.
Produktet tona janë miqësore me mjedisin.
Tek ne do të gjeni zgjidhjen përfundimtare për milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grerëza, minj dhe dëmtues të tjerë.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Grifin Albania >(Ndërmarrje)