IPhone 4s

Numri i njoftimit: 55987 | Postuar në: 26.03.2017, 12:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Iphone 4s

Çmimi: 100 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Telefoni eshte ne gjendje shum te mir nuk ka asnje lloj problemi

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Rafael