Leshohen hyrje me qera

Numri i njoftimit: 56023 | Postuar në: 26.03.2017, 16:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi private me 4 hyrje te arreduara.
Shtepia ndodhet ne plazhin e velipojes ne vilu dhe e ka detin larg 400 m.
Per me teper informacion na kontaktoni ne nr +355696154513 ose +694595199
Faleminderit

 Shkodër     Velipojë

Dërgo E-mail

 Bahri