VRAKE OMARAJ

Numri i njoftimit: 56042 | Postuar në: 27.03.2017, 17:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


5000000 m2 TOKE, ME NERTESA SHPI DHE BISNES NE RRUGEN NACINALE. dergoni zile dhe ju telefonojme

 Shkodër     Rrethinat

Dërgo E-mail

 lpeja