MAKINA ME QERA

Numri i njoftimit: 56050 | Postuar në: 28.03.2017, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Rent a car – agjensi

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina Me Qera 0694403706 MAKINA ME QERA DUKE NISUR NGA 15 EURO DITA PER 30 DITE DHE NESE JU NUK MUNDENI TE VINI NE ZYRAT TONA NE JU A SJELLIM MAKINEN KU NDODHENI JU. Makina Me Qera rent a car me cmimet me te lira ne tregun shqiptar rent a car albania sherbimet tona dhe ne aeroport vetam nje telefonat dhe ne jemi aty si dhe ne cdo qytet
0694403706
www.makina-me-qera-al.com

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 LEDJAN QIKAJ >(Ndërmarrje)