Shitet pirun

Numri i njoftimit: 56051 | Postuar në: 28.03.2017, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet pirun me kapacitet ngritjeje deri ne 2 ton.Aktualisht po punon ne nje pike inertesh.
Cel.0682684903

 Tiranë     Paskuqan

Dërgo E-mail

 Mirjan