Biciklete Fitnes

Numri i njoftimit: 56054 | Postuar në: 28.03.2017, 14:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biciklete fitnes gjermane per perdorim ne kushte shtepie, pak e perdorur ne kushte shume te mira, e markes "STEPPLER" .

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Meli