Modeli x6

Numri i njoftimit: 56070 | Postuar në: 28.03.2017, 21:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 19

Çmimi: 85.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Goma brigestone dhe disqe shum pak t perdorura( pa gervishtje)

 Tiranë     Qendra

 Kuki